A A A

Acer z dwoma laptopami TravelMate

21 stycznia 2020, 07:30
Konwertowalny lub klasyczny laptop z odporną obudową i wydajną baterią, a do tego w przystępnej cenie? Tak, to TravelMate.
Acer z dwoma laptopami TravelMate

Dwa nowe laptopy firmy Acer mają być idealne do zastosowań w szkołach. Konwertowalny TravelMate Spin B3 i klasyczny Travel Mate B3 charakteryzują się tym, że mają podwyższoną odporność na upadki i zalania, między innymi dzięki umocnieniom krawędzi, gumowym wstawkom i wytrzymałej na nacisk pokrywie matrycy.

Model konwertowalny jest wyposażony dodatkowo w rysik i oferuje cztery tryby pracy: z zewnętrznymi monitorami, z wbudowanym ekranem oraz tryb namiotu i tryb tabletu.

Oba laptopy mogą pracować na baterii do 12 godzin, a wskaźnik naładowania umieszczony jest na pokrywie matrycy. Zaprojektowano je w taki sposób specjalnie z myślą o wykorzystaniu laptopów w szkołach. Uczniowie pracujący na komputerach, wchodząc do klasy, mogą od razu zobaczyć, że laptop wymaga ładowania. Podobnie obserwujący pracę uczniów nauczyciel będzie widział stan zasilania urządzenia.

Wyświetlacze w obu modelach mają przekątną 11,6 cala i bazują na procesorach Intel Celeron lub Pentium, a w zestawie portów znajdziemy złącza RJ-45 Ethernet, USB 3.2 (1. generacji), USB typu C (2. generacji), HDMI oraz wejście mikrofonowo-słuchawkowe.

Laptopy trafią do sprzedaży także w Polsce, a stanie się to w kwietniu. Cena obu modeli ma oscylować wokół 1000 zł.

fot. Acer

 


Paula Jeziorska
Tagi: Acer, laptop
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto