A A A

Acer zapowiedział monitor z odświeżaniem 360 Hz

26 kwietnia 2021, 11:30
Acer Predator X25 to nowy monitor gamingowy.
Acer zapowiedział monitor z odświeżaniem 360 Hz

Dla zawodowych graczy

Nowy ekran firmy Acer został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych graczach. Zastosowana w nim 24,5-calowa matryca IPS ma rozdzielczość Full HD i zapewnia częstotliwość odświeżania na poziomie 360 Hz. Czas reakcji wynosi zaledwie 0,3 s. Producent oferuje też wsparcie dla technologii Nvidia Reflex, która pozwala przeprowadzić własny pomiar opóźnień za pomocą specjalnego oprogramowania. W rezultacie użytkownik może lepiej zsynchronizować kontroler i zmniejszyć opóźnienia.

 

Szereg udogodnień

Acer zapewnia, że monitor jest zgodny ze standardem HDR i zapewnia pokrycie 99% palety barw sRGB. Urządzenie potrafi wykrywać też poziom natężenia oświetlenia i dopasowywać jasność matrycy do warunków panujących w pomieszczeniu. Monitor wyposażono ponadto w czujniki regulujące jasność pasków LED wyświetlacza. W oprogramowaniu znajdziemy osobne ustawienia schematów kolorów dla matrycy, zdefiniowane z myślą o konkretnych gatunkach gier.

Predator X25 został wyceniony na 4000 zł.

fot. Acer


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto