A A A

Adobe CC za darmo w celach edukacyjnych

19 marca 2020, 09:50
Adobe udostępnia darmowe pakiety edukacyjne dla studentów i nauczycieli na okres 2 miesięcy.
Adobe CC za darmo w celach edukacyjnych

Dostosowując się do obecnej sytuacji, kiedy wiele uczelni i szkół jest zamkniętych, a nauka odbywa się zdalnie, Adobe Inc. postanowiło umożliwić nauczycielom i studentom bezpłatne korzystanie z pakietów edukacyjnych Adobe. Nie wszyscy jednak mogą skorzystać z oferty – jest ona skierowana wyłącznie do uczelni, które dotychczas używały produktów firmy.

Studenci i nauczyciele związani z uczelniami, które na co dzień udostępniają aplikacje Creative Cloud (CC), otrzymali zdalny, bezpłatny dostęp do pakietów wprost ze swoich domów. Jak czytamy na stronie koncernu, taki ruch ma ułatwić kontynuowanie nauki w tym nietypowym okresie izolacji. Dostęp do Adobe CC jest na razie ograniczony do 31 maja br.

Dzięki temu rozwiązaniu możliwe będzie nie tylko korzystanie z pełnego pakietu edukacyjnego, ale też prowadzenie wirtualnych zajęć i udział w zebraniach. Adobe udostępnia bowiem dodatkowo aplikację Adobe Connect.

Szczegóły oferty można znaleźć w blogu Adobe.

fot. Adobe

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto