A A A

Age of Conan królem MMORPG

28 maja 2008, 13:17
Age of Conan królem MMORPG

Takiego tytułu jeszcze ta gra nie uzyskała, chociaż według opublikowanych przez twórcę programu danych może się to stać faktem.

Przypomnijmy, że Age of Conan miał premierę kilka dni temu, a jak donosi producent gry, tytuł ma już ponad 400 tysięcy graczy. To całkiem sporo, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że w tej chwili gracze korzystają z 30-dniowego darmowego abonamentu. Ilu zapłaci? Wktótce się okaże, czy na rynku pojawił się groźny konkurent dla World of Warcraft.

 Źródło: GameStar


Paweł Bijata
Tagi: gry
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
pewlopedro
2 lutego 2018, 13:47
Age of Conan znalazłem kiedyś na portalmmo.pl, gdzie zawsze szukam czegoś nowego. Jeszcze była wtedy na wysokim miejscu w ich rankingach. Teraz jest chyba 120 i mimo tego, że ma już prawie 10 lat to ja wciąż do niej wracam. Grafika i muzyka na plus
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto