A A A

Akcesoria Choiix - niech moc będzie z Twoim iPhonem

13 września 2011, 09:01
Akcesoria Choiix - niech moc będzie z Twoim iPhonem

Z myślą o użytkownikach urządzeń firmy Apple, Choiix stworzył linię przenośnych banków energii, które są w stanie przedłużyć żywotność naszego iPhone’a lub iPod’a nawet do 350 godzin.

iPower Fort 1450mAh pozwala na szybkie ładowani e takich produktów jak iPhone i iPod oraz zwiększa ich czas pracy na baterii. . Czas czuwania iPhone zwiększy się do 350 godzin natomiast kiedy dzwonimy lub łączymy się z Internetem zyskamy do 6 godzin pracy. Możliwość słuchania muzyki zwiększa się nawet do 36 godzin a oglądania video do 9 godzin. iPower Fort ładuje się za pomocą kabla USB podłączonego do notebooka a cały proces trwa mniej niż 3 godziny. Produkt dostępny jest w dwóch kolorach czarnym i białym a zestaw składa się z: kabla micro-USB oraz etui.

Power Fort iPhone 4 backpack battery to idealnie dopasowana, wytrzymała zewnętrzna bateria do iPhone 4 służąca jednocześnie jako ochronna obudowa urządzenia. Pozwala zwiększyć czas czuwania iPhone’a do 350 godzin natomiast kiedy dzwonimy lub łączymy się z Internetem zyskamy do 6 godzin pracy. Korzystanie z funkcji multimedialnych takich jak video wydłuży się do 10 godzin natomiast możliwość słuchania muzyki zwiększa się do 36 godzin. Power Fort iPhone 4 backpack battery ładuje się za pomocą kabla mini-USB dołączonego do zestawu a proces ten trwa mniej niż 4 godziny.

Power Fort iPhone 4 Solar backpack battery jest ekologiczną, zewnętrzną baterią do iPhone 4. Została wyposażona w panel słoneczny dzięki czemu może ładować się bez podłączenia do prądu. Jedna godzina ładowania promieniami słonecznymi pozwala na ok 20 minut rozmowy telefonicznej. Power Fort iPhone 4 Solar backpack battery ładuje się za pomocą panelu słonecznego lub kabla mini-USB dołączonego do zestawu.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto