A A A

Akcesoria do iPhonea - różnorodność w wydaniu GT

20 września 2011, 08:35
Akcesoria do iPhonea - różnorodność w wydaniu GT

Firma KL TRADE prezentuje nowe akcesoria dedykowane do jednego z najpopularniejszych telefonów komórkowych – iPhone’a.

W gamie produktów znajdziemy między innymi słuchawki HF, kable USB, TV-out, akcesoria wpływające na ochronę telefonu, a więc screen protectory, grid case, bumpery, a także urządzenia peryferyjne w postaci głośników, zewnętrznej baterii oraz uchwyty samochodowe i liczne części zamienne.

Dzięki akcesoriom, użytkownicy mogą na przykład podłączyć swojego iPhone’a do telewizora, uzyskując powiększenie prezentowanych na wyświetlaczu informacji i multimediów. Telefony lub odtwarzacze iPod, za sprawą przejściówek i odpowiednio wyprofilowanych złączy, komunikują się ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w gniazdo USB, takimi jak przenośne głośniki, zewnętrzna bateria i inne urządzenia peryferyjne.

Ważne jest także zapewnienie odpowiedniego komfortu podczas podróży, dlatego Global Technology posiada w swojej ofercie solidne, elastyczne uchwyty samochodowe, również te dedykowane do iPada.

Więcej informacji na temat urządzeń można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto