A A A

Akcesoria gamingowe Gamdias w NTT System

12 lutego 2019, 13:30
Dział Akcesoriów NTT System wzbogaca ofertę o szeroką gamę produktów gamingowych marki Gamdias. Są wśród nich zarówno klawiatury, myszki, słuchawki, jak i zestawy.
Akcesoria gamingowe Gamdias w NTT System

Z badań ryknowych wynika, że popyt na akcesoria gamingowe rośnie szybciej, niż segment komputerów. Akcesoria gamingowe sprzedawane są zwykle wraz z nowym zestawem komputerowym, ale coraz częściej na wymianę myszki i klawiatury decydują się gamerzy już wyposażeni w sprzęt.

W ofercie NTT System są już dostępne trzy zestawy peryferii dla graczy: Ares M1, Posejdon E1 oraz Hermes E1A. Pierwszy z nich zawiera klawiaturę i myszkę, drugi klawiaturę multimedialną, mysz o rozdzielczości 3200 dpi, słuchawki z mikrofonem, zaś trzeci mechaniczną klawiaturę, podświetlaną mysz 3200 dpi oraz podkładkę. Portfolio Gamdias urządzeń dostępnych u dystrybutora obejmuje też pojedyncze komponenty wśród których są trzy myszy: dwie 8-przyciskowe, podświetlane Zeus M1 o rozdzielczości 7 000 dpi, model M2 o rozdzielczości aż 16 000 dpi oraz podświetlana Hades M1 10800 dpi, w wersji przewodowej lub bezprzewodowej. Ofertę peryferii dopełnia podświetlana klawiatura mechaniczna Hermes P1 oraz oferujące przestrzenny dźwięk, podświetlane słuchawki Eros M1 ze złączem USB.

Produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, ceny detaliczne myszek wynoszą od 89 do 245 zł w zależności od modelu, ceny zestawów od 99 do 195 zł, zaś słuchawki kosztują 135 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Indie zakazały aplikacji TikTok
21 kwietnia 2019
Indyjski rząd nakazał Apple oraz Google zbanować aplikację TikTok w swoich sklepach z aplikacjami. Powód? Wykorzystywanie jej przez dzieci i...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto