A A A

Akcesoria gamingowe Gamdias w NTT System

12 lutego 2019, 13:30
Dział Akcesoriów NTT System wzbogaca ofertę o szeroką gamę produktów gamingowych marki Gamdias. Są wśród nich zarówno klawiatury, myszki, słuchawki, jak i zestawy.
Akcesoria gamingowe Gamdias w NTT System

Z badań ryknowych wynika, że popyt na akcesoria gamingowe rośnie szybciej, niż segment komputerów. Akcesoria gamingowe sprzedawane są zwykle wraz z nowym zestawem komputerowym, ale coraz częściej na wymianę myszki i klawiatury decydują się gamerzy już wyposażeni w sprzęt.

W ofercie NTT System są już dostępne trzy zestawy peryferii dla graczy: Ares M1, Posejdon E1 oraz Hermes E1A. Pierwszy z nich zawiera klawiaturę i myszkę, drugi klawiaturę multimedialną, mysz o rozdzielczości 3200 dpi, słuchawki z mikrofonem, zaś trzeci mechaniczną klawiaturę, podświetlaną mysz 3200 dpi oraz podkładkę. Portfolio Gamdias urządzeń dostępnych u dystrybutora obejmuje też pojedyncze komponenty wśród których są trzy myszy: dwie 8-przyciskowe, podświetlane Zeus M1 o rozdzielczości 7 000 dpi, model M2 o rozdzielczości aż 16 000 dpi oraz podświetlana Hades M1 10800 dpi, w wersji przewodowej lub bezprzewodowej. Ofertę peryferii dopełnia podświetlana klawiatura mechaniczna Hermes P1 oraz oferujące przestrzenny dźwięk, podświetlane słuchawki Eros M1 ze złączem USB.

Produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, ceny detaliczne myszek wynoszą od 89 do 245 zł w zależności od modelu, ceny zestawów od 99 do 195 zł, zaś słuchawki kosztują 135 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Microsoft Edge w nowym wydaniu
3 kwietnia 2020
Koncern z Redmond poprawił sposób przewijania w swojej przeglądarce. Jednocześnie firma przyznaje się do kilku błędów.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto