A A A

Aktualizacja 7.2.5 do World of Warcraft już dostępna

17 czerwca 2017, 10:00
Nowa aktualizacja do najbardziej popularnego MMO na rynku jest już dostępna. Dzięki niej gracze będą mogli ocalić Chronię, wziąć udział w Podróży w czasie do Czarnej Świątyni i nie tylko.
Aktualizacja 7.2.5 do World of Warcraft już dostępna

Główne cechy aktualizacji 7.2.5:

- Doświadczcie wielu śmierci Chroni (i ocalcie jej życie!) - spiżowa smoczyca Chronia (Chromie) została zamordowana. Na szczęście panuje nad mocami czasu, zatem taki stan rzeczy nie może się utrzymać na długo. Pomóżcie Chroni rozwikłać zagadkę jej śmierci i poznać tożsamość mordercy, a przede wszystkim - wyrwać się z nieprzyjemnej pętli czasu. Wszystko to przeżyjecie dzięki podczas pełnej zwrotów akcji misji.

- Powrót do Czarnej Świątyni dzięki Podróży w czasie (Timewalking raid: The Black Temple) - Zbierzcie przyjaciół i członków gildii, aby przeżyć raz jeszcze punkt zwrotny w historii walki z Płonącym Legionem w pierwszym rajdzie w systemie Podróży w czasie: Czarna Świątynia. Zdobądźcie klasyczne łupy dostosowane do aktualnego poziomu gry i wzbogaćcie arsenał swoich łowców demonów o Bojowe Glewie Azzinotha. Podróż w czasie do Czarnej Świątyni będzie dostępna za każdym razem, gdy aktywna będzie Podróż w czasie do dodatku Burning Crusade. *Wyzwanie to nie jest przeznaczone dla osób o słabych nerwach i wymaga wstępnie utworzonej grupy graczy.

- Nowe wydarzenia i miniświęta w grze

- Wyzwanie Stylu (Trial of Style) - Zbierzcie przyjaciół, aby oceniać i poddawać się ocenie w tym bajecznym konkursie transmogryfikacji.

- Impreza taneczna w domu aukcyjnym (Auction House Dance Party) - Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte! W domu aukcyjnym w jednym z najważniejszych miast waszej frakcji zaczną niebawem rozbrzmiewać dźwięki muzyki.

- Festiwal Lunozwierzów (Moonkin Festival) - Odwiedźcie Gaj Luny i zaprzyjaźnijcie się z pisklęciem lunozwierza.

- Miłośnicy walk zwierzaków! - Pokonaliście przeciwności w Zawodzących Pieczarach (Wailing Caverns), a teraz przygotujcie się na podjęcie wyzwania w nowych podziemiach walk zwierzaków - Kopalni Śmierci (Deadmines)!

- Festyn Lunomroku (Darkmoon Faire) - Wasza ulubiona deathmetalowa kapela - Blight Boar - zagra tylko dla was! A przy okazji będziecie się mogli zmierzyć z Rycerzem Metalowcem (Death Metal Knight) we własnej osobie!

- Już wkrótce (20 czerwca) położycie kres demonicznej inwazji w rajdzie Grobowiec Sargerasa (Tomb of Sargeras Raid) - Przez wiele miesięcy wzmacnialiście swoje Artefakty, budowaliście potęgę Siedziby Klasowej (Class Order) i odpieraliście siły wroga na Strzaskanym Wybrzeżu (Broken Shore). Czas zgłębić czeluści Grobowca Sargerasa - rajdu z dziewięcioma bossami - i stanąć oko w oko z Kil'jaedenem, Zwodzicielem. Czas położyć kres inwazji Płonącego Legionu na Azeroth!


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
ptrick
ptrick
19 czerwca 2017, 19:49
Czy serio musieliście tłumaczyć wszystkie angielskie nazwy własne na polski? Szczególnie, gdy sam WoW nie jest w Polskiej wersji językowej? Naprawdę? Festyn Lunomroku? Przecież to brzmi tak żałośnie...
Najnowsze aktualności

Jak dobrać chłodzenie dla CPU?
25 czerwca 2017
Pokaźne portfolio akcesoriów firmy Zalman obejmuje sporą ilość coolerów zaprojektowanych z myślą o procesorach AMD i Intela w komputerach...Tablety marki KODAK wkrótce w Polsce
24 czerwca 2017
Firma ARCHOS wraz z Eastman Kodak Company, wprowadzają na europejski rynek serię tabletów KODAK. Modele dostępne będą w dwóch wariantach...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto