A A A

Aktualizacja Security Essentials doprowadziła do problemów?

17 kwietnia 2014, 14:40
Internauci, którzy skorzystali z aktualizacji Microsoft Security Essentials dla Windows XP, twierdzą, że prowadzi ona do utrudnień w korzystaniu z systemu lub zupełnie uniemożliwia jego uruchomienie.
Aktualizacja Security Essentials doprowadziła do problemów?

Oficjalne wsparcie dla Windows XP zakończyło się 8 kwietnia, ale Microsoft przez najbliższe miesiące będzie wypuszczać m.in. aktualizacje tworzone z myślą o Security Essentials. Ta ostatnia łatka miała sprawić, że Windows XP działa gorzej.

Aktualizacja dotyczyła silnika odpowiedzialnego za ochronę przeciwko malware. To właśnie ona miała sprawić, że system działa wolniej, wiesza się, a w przypadku niektórych wersji. Pojawiły się także informacje, że system nie chce się uruchomić.

Czy macie tę aktualizację? I przede wszystkim - czy spotkaliście się z takimi problemami?


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
21 kwietnia 2014, 07:35
Z tego co czytałem - wyszła nowa łatka, która wszystko naprawia ;).
avatar
nobleman
20 kwietnia 2014, 21:26
Co zrobiles woj2012 cofnales aktualizacje czy nowa latka wyszla?
avatar
woj2012
20 kwietnia 2014, 17:10
No chyba niestety tak... W pamiętnym dniu 8.04.2014 była jakaś większa nawet aktualizacja... I od tego czasu ciągłe muły, Chrome jak działał w kija Pańskiego szybko, nawet IE tak zasuwał, to teraz nic, Proszę czekać... Proszę czekać... itd. Tak więc chyba w tym jest trochę prawdy. Niestety.
NO CHYBA W WIELKANOC CUD NAD ODRĄ! :E Ostatnia aktualizacja MUSI pójść w diabły - wtedy wszystko na XP jak dawniej... :) XP-Army powracaaaa!!! :D
avatar
~Anonim
17 kwietnia 2014, 18:47
Witam! No cóż... Ja się wcale nie dziwię takim praktykom. W końcu - musieli coś wymyślić, żeby przekonać fanów "XP" do przesiadki na nowsze systemy ("Windows 7"/"Windows 8"), więc wymyślili aktualizację, która ma na celu popsucie "XP". To się chyba fachowo nazywa marketing?:oczy:
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto