A A A

Aktualizacja firmware do Androida

3 lutego 2009, 12:27
Serwis TalkAndroid poinformował o planach wydania aktualizacji firmware'u do mobilnego systemu operacyjnego Android, pod którego kontrolą działa np. wprowadzany na polski rynek Era G1.
Aktualizacja firmware do Androida

Nowa wersja oprogramowania, która została oznaczona numerem 1.1, ku zdziwieniu wielu internautów i fanów systemu nie jest jeszcze zapowiadanym wydaniem firmware'u Cupcake (wersja rozwojowa), a jedynie częściową aktualizacją. Dlatego nie znajdziemy w niej np. wirtualnej klawiatury, ale za to pojawi się m.in. możliwość zapisywania plików z internetu (w tym zdjęć), sprawdzania aktualizacji systemu i głosowego wyszukiwania w Google.

Oczywiście firmware 1.1 usuwa także wiele błędów, jakie zostały wykryte od zeszłorocznej premiery systemu. Co ciekawe, aktualizacja zostanie wysłana do wszystkich użytkowników przez sieć (ciekawe, kto będzie płacił za transfer danych?).

Android Firmware 1.1 - screen pochodzi z serwisu TalkAndroid

Zrzut pochodzi z serwisu TalkAndroid.

Źródło: TalkAndroid


Paweł Małkowski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościSamsung planuje nowy tablet
23 stycznia 2019
Koreańska marka wciąż wierzy w tablety. Z tego powodu przygotowuje się do prezentacji nowego modelu z Androidem.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto