A A A

Aktualizacja iOS 11.2

5 grudnia 2017, 10:00
Apple udostępniło najnowszą aktualizację dla posiadaczy ostatnich generacji iPhone'ów i iPadów.
Aktualizacja iOS 11.2

iOS 11.2 wprowadza przede wszystkim szereg poprawek - naprawia najbardziej charakterystyczne błędy z iOS 11, w tym problem z kalkulatorem, który źle dodawał w działaniu 1+2+3. Poprawiono stabilność pracy klawiatury, ustawień i kalendarza.

Nowa wersja oprogramowania to także możliwość szybszego bezprzewodowego ładowania (oczywiście dotyczy to tylko modeli wyposażonych w tę funkcję), kilka zupełnie nowych tapet i skuteczniejsza stabilizacja podczas nagrywania wideo. Pojawiło się też kilka drobnych zmian w interfejsie, które poprawiają czytelność i ergonomię.

Aktualizacja jest już dostępna do pobrania dla wszystkich urządzeń, które pracują na iOS 11. Warto mieć na uwadze, że plik instalacyjny waży 500 megabajtów.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto