A A A

Aktualizacja iOS 11.2

5 grudnia 2017, 10:00
Apple udostępniło najnowszą aktualizację dla posiadaczy ostatnich generacji iPhone'ów i iPadów.
Aktualizacja iOS 11.2

iOS 11.2 wprowadza przede wszystkim szereg poprawek - naprawia najbardziej charakterystyczne błędy z iOS 11, w tym problem z kalkulatorem, który źle dodawał w działaniu 1+2+3. Poprawiono stabilność pracy klawiatury, ustawień i kalendarza.

Nowa wersja oprogramowania to także możliwość szybszego bezprzewodowego ładowania (oczywiście dotyczy to tylko modeli wyposażonych w tę funkcję), kilka zupełnie nowych tapet i skuteczniejsza stabilizacja podczas nagrywania wideo. Pojawiło się też kilka drobnych zmian w interfejsie, które poprawiają czytelność i ergonomię.

Aktualizacja jest już dostępna do pobrania dla wszystkich urządzeń, które pracują na iOS 11. Warto mieć na uwadze, że plik instalacyjny waży 500 megabajtów.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto