A A A

Aktualizacja iOS blokuje iPhone'y

15 kwietnia 2018, 14:00
Duża liczba użytkowników iPhone'ów zgłasza, ze ich urządzenia przestają działać po ostatniej aktualizacji oprogramowania.
Aktualizacja iOS blokuje iPhone'y

Apple udostępniło niedawno iOS 11.3, który wprowadza szereg poprawek i kilka drobnych funkcjonalności Niestety, przynosi też błąd i to bardzo poważny. Na forach związanych z produktami Apple pojawiły się liczne skargi, że po aktualizacji w iPhone'ach 8 przestaje działać panel dotykowy. Nie jest to problem przejściowy, ale stały, co sprawia, że urządzenia stają się bezużyteczne.

Co ciekawe, wszystkie egzemplarze, w których doszło do awarii, miały wymieniany wyświetlacz w nieautoryzowanym serwisie. Ten fakt może wskazywać na rozwiązanie - nowa wersja systemu nie jest kompatybilna z chipem zarządzającym warstwą dotykową.

Apple najprawdopodobniej naprawi ten błąd, tak jak miało to miejsce w podobnych przypadkach z przeszłości. Do tego czasu, część użytkowników nie będzie mogła jednak korzystać ze swoich smartfonów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościOryginalna podkładka Natec Retro
23 kwietnia 2018
Natec postanowił ułatwić życie wielu użytkownikom komputerów, wprowadzając do sprzedaży podkładkę „Natec Retro - W niedzielę...

AREZ – nowa marka kart graficznych
23 kwietnia 2018
Firma ASUS zaprezentowała nową markę, pod którą oferowane będą karty graficzne ASUS Radeon RX. Karty graficzne AREZ, z nazwą inspirowaną...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto