A A A

Aktualizacja iOS blokuje iPhone'y

15 kwietnia 2018, 14:00
Duża liczba użytkowników iPhone'ów zgłasza, ze ich urządzenia przestają działać po ostatniej aktualizacji oprogramowania.
Aktualizacja iOS blokuje iPhone'y

Apple udostępniło niedawno iOS 11.3, który wprowadza szereg poprawek i kilka drobnych funkcjonalności Niestety, przynosi też błąd i to bardzo poważny. Na forach związanych z produktami Apple pojawiły się liczne skargi, że po aktualizacji w iPhone'ach 8 przestaje działać panel dotykowy. Nie jest to problem przejściowy, ale stały, co sprawia, że urządzenia stają się bezużyteczne.

Co ciekawe, wszystkie egzemplarze, w których doszło do awarii, miały wymieniany wyświetlacz w nieautoryzowanym serwisie. Ten fakt może wskazywać na rozwiązanie - nowa wersja systemu nie jest kompatybilna z chipem zarządzającym warstwą dotykową.

Apple najprawdopodobniej naprawi ten błąd, tak jak miało to miejsce w podobnych przypadkach z przeszłości. Do tego czasu, część użytkowników nie będzie mogła jednak korzystać ze swoich smartfonów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Sąd blokuje blokadę
21 września 2020
Komunikator WeChat nadal może być używany w Stanach Zjednoczonych.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto