A A A

Aktualizacja map dla usługi Nokia Ovi

19 października 2010, 11:06
Aktualizacja map dla usługi Nokia Ovi

Nokia udostępniła darmową aktualizację danych map do nawigacji Ovi Mapy.

Najnowsze OVI Mapy, wraz darmową nawigacją samochodową i pieszą, oferują wskazówki głosowe w 75 krajach i 46 językach, a także szczegółowe mapy ponad 180 państw. Dzięki aktualizacji polscy użytkownicy otrzymają najdokładniejsze mapy, a także szereg istotnych w podróży informacji. Nowa wersja oferuje stuprocentowe pokrycie mapami siatki polskich dróg - w sumie jest to aż 677 650 km. Aktualizacja obejmuje również najnowsze informacje o trwających inwestycjach, co ułatwi wybór właściwej trasy i nie doprowadzi nas do zamkniętej drogi z powodu trwających prac.

Dzięki nowym OVI Mapom otrzymamy informacje o 172 412 punktach ważnych w podróży (POI) w tym o stacjach benzynowych, restauracjach, bankomatach i miejscach noclegowych. Aby korzystanie z OVI Map było jeszcze wygodniejsze aktualizacja oferuje również 137 wizualizacji 3D najważniejszych punktów orientacyjnych, jak na przykład Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

OVI Mapy to szereg przydanych w podróży funkcji, jak dostęp do informacji o ograniczeniach prędkości, czarnych punktach oraz groźnych zakrętach. Przydatne dla kierowców są także wiadomości o aktualnym natężeniu ruchu oraz lokalizacji fotoradarów. OVI Mapy oferują także dostęp do informacji z serwisu CustomWeather, dzięki czemu w dowolnym miejscu możemy sprawdzić pogodę na najbliższe dni, a także z serwisu Co i Gdzie, dzięki któremu dowiemy się jakie są aktualne wydarzenia kulturalne i imprezy w całym kraju.

Pobranie aktualizacji danych do OVI Map jest proste. Wystarczy, że zainstalujemy na naszym komputerze bezpłatne oprogramowanie Nokia OVI Suite i bez ponoszenia żadnych kosztów pobierzemy najnowszą wersję OVI Map ze strony www.nokia.pl/mapy. Pod tym adresem znajduje się także film instruktażowy, który w kilku prostych krokach demonstruje, jak pobrać i zainstalować darmową nawigację w swoim telefonie komórkowym.

Z bezpłatnej nawigacji i najnowszej wersji Ovi Map mogą korzystać użytkownicy telefonów Nokia N8, Nokia N97 mini, Nokia N97 mini Gold Edition, Nokia N97, Nokia N86 8MP, Nokia E71, Nokia E66, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 5800 Navigation Edition, Nokia 5230, Nokia E52, Nokia E55, Nokia E72, Nokia 6720 classic, Nokia 6710 Navigator, Nokia 6730 classic, Nokia X6 16 GB, Nokia C6, Nokia C5, Nokia E5, Nokia 6760 slide, Nokia 6700 classic oraz Nokia 2710 Navigation Edition.

Foto: stock.xchng / lusi


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościSamsung planuje nowy tablet
23 stycznia 2019
Koreańska marka wciąż wierzy w tablety. Z tego powodu przygotowuje się do prezentacji nowego modelu z Androidem.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto