A A A

Aktualizacja oprogramowania SHIELD TV

25 maja 2018, 10:00
Firma NVIDIA poinformowała, że rozpoczął się proces aktualizacji OTA wszystkich urządzeń SHIELD TV (SHIELD Experience Upgrade 7.0), które oparte jest na systemie Android 8.0 (Oreo).
Aktualizacja oprogramowania SHIELD TV

Nowa wersja oprogramowania wprowadza zupełnie nowy ekran główny, który po raz pierwszy w historii urządzeń do strumieniowania multimediów wyświetla ulubione programy telewizyjne, filmy, muzykę, gry i aplikacje na jednym ekranie.

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z kanałem TV, wideo na żądanie, czy zapisanym na urządzeniu filmem, nowy interfejs użytkownika ułatwia znalezienie materiału bez konieczności otwierania konkretnej aplikacji. Nowy ekran główny można łatwo dostosować do własnych potrzeb.

- Ulubione aplikacje: sam wybierasz i porządkujesz aplikacje. Przytrzymaj przycisk Select (Wybierz) na ikonie aplikacji, aby ją przenieść. Aby uzyskać dostęp do wszystkich swoich aplikacji, przytrzymaj przycisk Home lub wybierz ikonę Apps.

- Funkcja Play Next: kontynuuj od miejsca, w którym skończyłeś grę lub oglądanie swoich programów telewizyjnych i filmów. Aby dodać treści w opcji Play Next, przytrzymaj przycisk Select na wybranym materiale.

- Kanały: sam wybierasz i porządkujesz kanały. Przejdź w lewo na kanale, aby go przenieść lub usunąć.

Więcej informacji na temat aktualizacji oprogramowania SHIELD Experience 7.0 znajduje się na stronie producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Hakerzy zaatakowali media
31 lipca 2020
Od co najmniej 3 lat hakerzy włamują się do portali informacyjnych. Na celownik wzięli też media w Polsce.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto