A A A

AlarmDock Halo 3 od Gear4

29 kwietnia 2013, 10:34
AlarmDock Halo 3 od Gear4

Firma Gear4 prezentuje AlarmDock Halo 3 –urządzenie łączące zalety tradycyjnego radiobudzika z możliwościami oferowanymi przez nowoczesne smartfony.

AlarmDock Halo 3 od Gear4 to pierwszy na świecie radiobudzik wyposażony w stację dokującą typu „Lightning”, dzięki czemu urządzenie jest kompatybilne z iPhonem 5 oraz z iPodem touch 5. generacji. Po pełnej nocy zasilania, bateria iPhone’a lub iPoda gotowa jest do całodziennej pracy.

Radiobudzik można ustawić na najmniejszym nawet stoliku nocnym. W pomysłowy sposób wykorzystane zostały niewielkie rozmiary urządzenia – przedni panel nie tylko zawiera stację dokującą, ale w całości jest również głośnikiem. Ponadto znalazł się na nim ekran LCD z wygaszaczem oraz przyciski sterujące. W radiobudziku nie zabrakło też funkcji drzemki – przycisk „Snooze” umieszczony został na szczycie urządzenia, w najbardziej dostępnym miejscu.

Funkcjonalność AlarmDock Halo 3 zwiększyć można i dostosować do indywidualnych upodobań, dzięki darmowej aplikacji SmartLink, którą pobrać można z platformy AppStore. Wystarczy umieścić iPhone’a lub iPoda wyposażonego w aplikację, w złączu dokującym. Umożliwia to natychmiastową synchronizację zegara oraz alarmów używanych wcześniej na urządzeniu Apple. Sygnałem alarmu może stać się jeden z gotowych dźwięków budzika, ulubiona stacja radiowa lub wybrana piosenka zachowana w pamięci iPhone’a. Na tym nie kończą się możliwości aplikacji SmartLink – oferuje ona również prognozę pogody z animacjami, kilka interfejsów użytkownika do wyboru, funkcje zdalnego sterowania, automatyczne strojenie stacji FM i wiele innych.

W nowym radiobudziku Gear4 nie zabrakło również standardowego portu 3.5 mm, umożliwiającego podłączenie do AlarmDock Halo 3 każdego smartfonu czy odtwarzacza muzycznego bez złącza „Lightning” i wykorzystanie urządzenia w roli głośnika.

Cena AlarmDock Halo 3 od Gear4 wynosi 399 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto