A A A

All-In-One z 3D od MSI

4 października 2010, 11:26
All-In-One z 3D od MSI

MSI wprowadził do sprzedaży nowy model MSI AE2420 3D z trójwymiarową matrycą.

Charakteryzuje go wysoka wydajność, elegancki wygląd oraz duża, 23,6-calowa, multidotykowa matryca, pozwalająca na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Full HD. All-In-One 3D, został ponadto wyposażony w najnowszy procesor z rodziny Intel Core oraz kartę graficzną ATI Mobility Radeon HD. Częstotliwość odświeżania matrycy wynosi 120 Hz a podświetlenie diodami LED i dołączone w zestawie okulary, zapewniają kinową jakość obrazu w 3 wymiarach.

Najnowszy model All-In-One może zostać wyposażony w jeden z dwóch najnowszych procesorów z rodziny Intel Core i5 lub i7. Zapewniają one doskonałą wydajność i pozwalają na bezproblemowe przetwarzanie trójwymiarowej grafiki w grach czy filmach 3D. Nowy AIO AE2420 3D posiada również mocną kartę graficzną ATI Mobility Radeon HD5730, wspierającą biblioteki multimedialne DirectX11. Duży wyświetlacz o rozdzielczości Full HD pozwala na otrzymanie ostrego obrazu o płynnych przejściach, wyrazistych detalach oraz żywej kolorystyce.

MSI jest pierwszą na świecie firmą, która wprowadziła na rynek zintegrowany w monitorze komputer, wyposażony w trójwymiarową, multi-dotykową matrycę. Wykorzystując ostatnie osiągnięcia w dziedzinie technologii obrazu trójwymiarowego, technologię MSI 3D Station oraz możliwości wielordzeniowego procesora Intel, MSI stworzyło komputer, w którym trójwymiarowy obraz posiada niespotykaną głębię a szczegóły są bardzo wyraziste. Matryca o częstotliwości odświeżania wynoszącej 120Hz, podświetlana diodami LED, w połączeniu ze specjalnymi okularami 3D, pozwala poczuć się jak na trójwymiarowej projekcji w nowoczesnym kinie. Technologia MSI 3D Station pozwala na przekonwertowanie obrazu dwuwymiarowego w trójwymiarowy, niezależnie czy będzie to wypożyczony film na DVD czy teledysk ulubionej kapeli – wystarczy tylko założyć trójwymiarowe okulary.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Skype odżyje
28 września 2021
Microsoft wprowadza zmiany w nieco zapomnianym komunikatorze.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto