A A A

Allegro wprowadza zmiany

25 czerwca 2008, 10:46
Allegro wprowadza zmiany

Od 26 czerwca Allegro zapowiedziało zmiany w sposobie prezentowania komentarzy. Innowacje te mają ułatwić poruszanie się po serwisie, a tym samym usprawnić przeprowadzanie transakcji.

Najważniejszą zmianą będzie to, że opinie o transakcji, w zależności, od którego kontrahenta pochodzą, będą się pojawiać na osobnych kartach. Dodatkowo przy komentarzach mają być umieszczane odnośniki do opinii wystawionej w tej samej transakcji przez drugą stronę. Pojawi się też możliwość przypisywania do nich notatek w panelu "moje Allegro".

Kolejną zmianą w nowym sposobie prezentacji komentarzy będzie wyodrębnienie na liście opinii z ostatniego miesiąca, połowy roku oraz starszych. Z listy komentarzy mają zostać usunięte linki do starszych aukcji, przeniesionych do archiwum Allegro. Pozostaną po nich tylko numery aukcji.

Niekoniecznie dobrym pomysłem wydaje się być usunięcie z tabeli rubryki z podsumowaniem "kupił–sprzedał", która mogła być przydatna zwłaszcza dla osób pragnących nabyć droższe bądź wymagające szczególnego traktowania towary i w związku z tym chcących ocenić doświadczenie sprzedawców.

Źródło: Dziennik Internautów


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto