A A A

Allegro zapowiada reality show

22 sierpnia 2007, 11:49
Allegro zapowiada reality show

Allegro.pl rozpoczęło dziś casting do programu typu reality show. Bohaterami programu o nazwie "Alleshow" mają być mężczyzna i kobieta, których zadaniem będzie w ciągu miesiąca zmiana wyglądu swojego mieszkania. Wszystkie kupione do tego celu przedmioty mają pochodzić z serwisu aukcyjnego Allegro. Poczynania dwójki bohaterów będą relacjonowane wyłącznie w internecie, 24 godziny na dobę. "Chcemy pokazać, jak wielką rolę pełni Allegro w codziennym życiu naszych użytkowników" – mówi Bartek Szambelan z zespołu Allegro.pl – "Celem projektu jest także pokazanie, że wcale nie trzeba olbrzymich pieniędzy, by zmienić nasze mieszkanie czy dom nie do poznania."

Zgłoszenia do castingu można składać tu – wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem Allegro i wypełnić krótki formularz. Nabór potrwa najbliższe trzy tygodnie. "Alleshow" ma wystartować pod koniec września.

Źródło: Allegro.pl


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto