A A A

Allegro.pl uruchamia usługę Sklepy

22 listopada 2007, 15:34
Allegro.pl uruchamia usługę Sklepy

Allegro wprowadziło nową usługę o nazwie Sklepy, dzięki której możliwe jest wystawienie przedmiotu na 30 dni, tworzenie własnych kategorii, przygotowanie pięciu stron informacyjnych, własnego logo i kilku szablonów kolorystycznych.

– Wprowadzenie Sklepów to dla nas duże wyzwanie. Przestajemy być serwisem stricte aukcyjnym, a stajemy się wielką, wirtualną platformą handlową – mówi Bartek Szambelan, z zespołu Allegro. – Liczymy, że dzięki Sklepom pozyskamy nowych użytkowników oferujących towary, których sprzedaż w Allegro dotychczas była mniej opłacalna (np. artykuły ekskluzywne, które dość rzadko się sprzedają). Ponadto jest to także znakomite miejsce do zaprezentowania swojej pełnej oferty – dodaje Szambelan.

Aby założyć sklep w Allegro, należy mieć 10 pozytywnych komentarzy, brak blokady sprzedaży. Uruchamiając sklep, możesz wystawić dowolną liczbę przedmiotów przez 30 dni. Abonament jest stały i wynosi 25 zł.

Źródło: Allegro.pl


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto