A A A

Allview P9 Energy, P9 Energy Lite oraz P9 Energy mini

30 września 2016, 10:10
Allview zapowiedział trzy smartfony z rodziny Energy: P9 Energy, P9 Energy Lite oraz P9 Energy mini.
Allview P9 Energy, P9 Energy Lite oraz P9 Energy mini

P9 Energy jest smartfonem unibody o grubości 8.2 mm oraz akumulatorem o pojemności 5,000 mAh, co przekłada się na 3 dni normalnego korzystania z telefonu bez ładowania, a osoby sięgające po urządzenie rzadziej będą mogły obyć się bez źródła zasilania nawet do 4 dni. W pełni naładowany akumulator oferuje do 555 godzin czasu czuwania oraz 1,621 minut nieprzerwanej pracy. Ponadto, dzięki technologii MediaTek Pump Express + czas ładowania akumulatora został skrócony o 60 proc. w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

P9 Energy został wyposażony w 4GB pamięci RAM, 64GB pamięci Flash i działa na systemie operacyjnym Android 6.0, Marshmallow.

Smartfon napędzany jest procesorem Octa-Core Helio P10. O korzyściach wynikających z jego wykorzystania mówi Arthur Wang, Senior Director firmy MediaTek:

Wszystkie trzy modele P9 Energy zapewniają najwyższe bezpieczeństwo prywatnym informacjom gromadzonym przez użytkownika. Nowa wersja Prywatnej Przestrzeni umożliwia przechowywanie kontaktów, wiadomości, zdjęć, dokumentów, a nawet aplikacji. Dane te są szyfrowane specjalnym algorytmem i nie będą widoczne nawet po przeniesieniu ich na komputer lub inne urządzenie. Dostęp do tej sekcji jest możliwy wyłącznie poprzez autoryzację odcisku palca, dla modelu P9 Energy, lub hasła, dla telefonów P9 Energy Lite oraz mini.

Opcja podziału ekranu została opracowana po raz pierwszy w historii urządzeń marki Allview: pozwala użytkownikom na jednoczesne wyświetlanie dwóch aplikacji na 5.5-calowym wyświetlaczu smartfona P9 Energy.

P9 Energy oraz P9 Energy Lite dysponują aparatem głównym o rozdzielczości 13Mpx z PDAF, o szybszej i bardziej precyzyjnej ostrości. Oba telefony wyróżniają również imponujące możliwości przeglądania zasobów internetu, dzięki łączności 4G Kat. 6 szybkość pobierania danych została podwojona względem standardu Kat. 4.
Modele Lite oraz mini zostały wyposażone w akumulator o pojemności 4,000 mAh i kolejno 5.3-calowy oraz 5-calowy wyświetlacz. Ponadto, P9 Energy mini posiadać będzie 3 warianty wymiennej obudowy - niebieską, złotą i złota mocha - które będą sprzedawane oddzielne.

Nowe smartfony P9 Energy z dniem dzisiejszym trafiają do naszej oferty w przedsprzedaży.

Ceny urządzeń to: 1799 zł za P9 Energy, 1099 zł za P9 Energy Lite oraz 899 zł za P9 Energy mini.

Wysyłki rozpoczną się 31 października w przypadku P9 Energy mini, natomiast P9 Energy oraz P9 Energy Lite podbój rynku rozpoczną 30 listopada 2016.

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto