A A A

Alsen Team na IEM 2015

4 marca 2015, 07:20
Od 13 do 15 marca podczas Intel Extreme Masters 2015 w katowickim Spodku fani gamingu będą mieli okazję spotkać się z członkami Alsen Team. Jak co roku na specjalnie przygotowanym stoisku Alsen fani gier będą mogli sprawdzić swoje umiejętności.
Alsen Team na IEM 2015

Katowicki Spodek po raz kolejny stanie się areną finałowych rozgrywek, wieńczących serię imprez z cyklu Intel Extreme Masters. W turniejach „League of Legends", „StarCraft II", „Counter Strike: Global Offensive" (męski i żeński)," Heartstone" Na głównych arenach Spodka i nowo otwartego Centrum Konferencyjnego zmierzą się najlepsi gracze z całego świata, którzy walczyć będą o tytuły i cenne nagrody.

W tym roku uczestnicy imprezy będą mogli spotkać się z graczami drużyny w Alsen Team. Do jej największych osiągnięć należy m.in. 2 miejsce w krajowych finałach Cyberolimpiady, 3 miejsce w 8 sezonie rozgrywek ESL Pro Series, Mistrzostwo i dwa Vicemistrzostwa Polski w FIFA 15 oraz udział w FIFA Interactive World Cup w Dubaju.

Na tegorocznej odsłonie imprezy IEM, na jednej z głównych scen pojawi się żeńska drużyna Alsen Team walcząca w finałach rozgrywek Counter Strike: Global Offensive o mistrzostwo świata.

W katowickim Spodku na stoisku Alsen odwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w najbardziej popularnych grach. Najlepsi gracze zostaną uhonorowani nagrodami ufundowanymi przez partnerów stoiska. Rozgrywki na naszym stoisku, będą trwały przez wszystkie dni tej imprezy.

Sponsorem strategicznym Alsen Team jest Alsen Marketing Sp. z o.o. zaś technologicznym firma HyperX. Katowickie stoisko drużyny sponsorują ASUS, LG i Razer.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto