A A A

Alternatywa Photoshopa na 3 miesiące za darmo

23 marca 2020, 11:45
Firma Affinity idzie w ślady Adobe'a i oferuje darmowy dostęp do pakietu alternatywnego dla popularnego Photoshopa.
Alternatywa Photoshopa na 3 miesiące za darmo

Po świetnym przyjęciu pomysłu koncernu Adobe na tymczasowe zawieszenie płatności dla studentów, nauczycieli i osób pracujących na co dzień z jego pakietem programów taki sam krok postanowiła wykonać firma Affinity.

Alternatywa dla Photoshopa, jaką oferuje Affinity, będzie dostępna w darmowej subskrypcji na 3 miesiące. Zdecydować się na pakiet można do 20 kwietnia br. Koncern chce wspierać artystów, którzy borykają się ze zmniejszoną liczbą zleceń, i umożliwić im zaoszczędzenie pieniędzy poprzez darmową subskrypcję programów. Okres próbny w Affinity był dostępny od dawna – przez 30 dni można było testować Affinity Photo, Designera i Publishera (alternatywy odpowiednio Photoshopa, Illustratora i InDesigna). Aktualnie koncern zwiększył okres próbny do 90 dni.

Wszystkie funkcje programów są w pełni dostępne w przypadku wybrania opcji darmowej. Po upływie okresu próbnego Affinity oferuje 50% zniżki osobom, które zdecydują się na przedłużenie korzystania z pakietu.

Affinity to dobra alternatywa dla Adobe'a. Różnica między pakietami polega też na tym, że w przypadku Affinity nie ma opłat abonamentowych, ale tylko opłata za kompletny produkt z nieokreślonym czasem użytkowania. Cena za jeden program z pakietu Affinity to 119,99 zł dla Maców i na Windowsa oraz 47,99 zł na iPada.

fot. Affinity


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto