A A A

Android Wear już przegrał z Apple Watch

12 lutego 2015, 06:30
Urządzenia z Android Wear już przegrały z Apple Watch, który jeszcze się nie pojawił? Coraz więcej na to wskazuje.
Android Wear już przegrał z Apple Watch

Na dobrą sprawę Apple Watch wygrał z konkurencją działającą pod kontrolą Android Wear na długo przed swoją premierą. Powód jest prosty - co dziesiąty użytkownik iPhone'a deklaruje, że kupi zegarek wyprodukowany przez Apple. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że tylko w jednym kwartale sprzedało się ponad 74 mln smartfonów z logo nadgryzionego jabłka, to nietrudno obliczyć, że w tym samym okresie nabywców mogłoby znaleźć 7,4 mln zegarków!

Z drugiej strony mamy analizy mówiące, że w tym roku Amerykanie sprzedadzą około 26 mln zegarków Apple Watch. Liczba prawdopodobnie mogłaby być większa, ale dostępność gadżetu ma być początkowo mocno ograniczona.

Tymczasem zegarki z Android Wear nie sprzedały się nawet w milionie egzemplarzy. (około 730 tys.) Różnica zatem jest (a raczej byłaby) oczywista.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto