A A A

Ankieta PC Formatu

6 marca 2017, 09:00
Chcesz, aby PC format był jeszcze lepszy? Daj nam znać, co jest w nim dobre, a co wymaga poprawy - wypełnij ankietę.
Ankieta PC Formatu

Ostatni raz pytaliśmy Cię o zdanie na temat PC Formatu kilka lat temu. Czas więc najwyższy na nową ankietę. Znajdziesz ją pod tym adresem

pcformat.pl/u/2871

Ankieta zawiera 24 pytania i wypełnienie je nie zajmie więcej niż 5 minut. Ostatnie, nieobowiązkowe pytanie to pole w które możesz wpisać dowolne przemyślenia i uwagi dotyczące PC Formatu, których Twoim zdaniem zabrakło w ankiecie. Dzięki twojemu głosowi będziemy w stanie tworzyć jeszcze lepszy PC Format niż do tej pory. Pamiętaj, aby na końcu kliknąć przycisk PRZEŚLIJ.

W ramach drobnej gratyfikacji za czas poświęcony na wypełnienie ankiety na jej końcu znajdziesz trzy tapety na pulpit (w rozdzielczości 1920x1080). Po prostu kliknij na obrazku prawym przyciskiem myszy i zapisz obrazek na dysku swojego komputera.

Dziękujemy!


PC Format
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
dawidsab
dawidsab
6 marca 2017, 12:42
EUROPA: Mnie wychodzi 11 lat :oczy: . Od nr. 3/2006 do 4/2017.
EUROPA
EUROPA
6 marca 2017, 11:04
To już 16 lat jak czytam PC Format!!! Dalej uważam, że to Nr 1 wśród pism komputerowych w Polsce... Z niecierpliwością czekam co miesiąc na kolejny numer i jak do tej pory nie zawiodłem się na Was. Oby tak dalej...Powodzenia!!!
dawidsab
dawidsab
6 marca 2017, 09:37
Witam! Wypełniłem ankietę. Mam nadzieję, że dzięki temu "PC - Format" stanie się jeszcze lepszy. I cieszę się, że ankieta jest w wersji elektronicznej. Przynajmniej nie trzeba niszczyć czasopisma i wycinać kartek :jezor: .
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto