A A A

Ankieta PC Formatu

6 marca 2017, 09:00
Chcesz, aby PC format był jeszcze lepszy? Daj nam znać, co jest w nim dobre, a co wymaga poprawy - wypełnij ankietę.
Ankieta PC Formatu

Ostatni raz pytaliśmy Cię o zdanie na temat PC Formatu kilka lat temu. Czas więc najwyższy na nową ankietę. Znajdziesz ją pod tym adresem

pcformat.pl/u/2871

Ankieta zawiera 24 pytania i wypełnienie je nie zajmie więcej niż 5 minut. Ostatnie, nieobowiązkowe pytanie to pole w które możesz wpisać dowolne przemyślenia i uwagi dotyczące PC Formatu, których Twoim zdaniem zabrakło w ankiecie. Dzięki twojemu głosowi będziemy w stanie tworzyć jeszcze lepszy PC Format niż do tej pory. Pamiętaj, aby na końcu kliknąć przycisk PRZEŚLIJ.

W ramach drobnej gratyfikacji za czas poświęcony na wypełnienie ankiety na jej końcu znajdziesz trzy tapety na pulpit (w rozdzielczości 1920x1080). Po prostu kliknij na obrazku prawym przyciskiem myszy i zapisz obrazek na dysku swojego komputera.

Dziękujemy!


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto