A A A

Antec Notebook Cooler 200

25 września 2008, 14:52
Antec Notebook Cooler 200

Antec Inc., wiodący globalny dostawca komponentów do komputerów o wysokiej wydajności i na rynek rozbudowanych składaków, wprowadził do swojej oferty urządzenie o nazwie Notebook Cooler 200 – chłodzenie będące rozwiązaniem przeznaczonym specjalnie do laptopów o wysokiej wydajności, które szybko się nagrzewają.

Podstawową funkcją efektownie wyglądającego Antec Notebook Coolera 200 jest chłodzenie laptopa. Wystarczy po prostu położyć na nim laptop i podłączyć Cooler do gniazda USB przenośnego komputera, by potężny 200-milimetrowy wiatrak o regulowanej prędkości obrotowej (od 400 do 600 obrotów na minutę) rozpoczął swoją pracę. Taka prędkość obrotowa zapewnia optymalne chłodzenie, a zarazem nie hałasuje. Rozmiary podstawki (19 cali szerokości) są uniwersalne i dostosowane do notebooków we wszystkich rozmiarach. Złącze USB dostarcza nie tylko mocy zasilającej podstawkę chłodzącą, ale pozwala także użytkownikowi sterować szybkością pracy wentylatora.

Urządzenie z pewnością przyda się posiadaczom wydajnych notebooków wyposażonych w szczególnie szybkie układy graficzne, które jednak bardzo się nagrzewają. Antec Notebook Cooler 200 powinien też zadowolić fanów "optycznego tuningu" komputerów. Dodanie błękitnych diod LED do wentylatora, świecących podczas pracy urządzenia, z pewnością spodoba się wielu użytkownikom. W przypadku gdy iluminacja okaże się męcząca, można ją łatwo wyłączyć przyciskiem znajdującym się na obudowie urządzenia.

Producent zapewnia trzyletnią gwarancję; cena urządzenia to równowartość 90 dolarów.

Źródło: TechConnect


Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto