A A A

Anulowanie wysyłania wiadomości w Gmail

20 marca 2009, 11:05
Jeśli kiedykolwiek zdarzyło ci się wysłać e-maila do niewłaściwej osoby lub zapomnieć załączyć do niego ważnego dokumentu, to wiesz, jakie może to być kłopotliwe. W większości przypadków po kliknięciu na przycisk "Wyślij" nie mamy już wpływu na to, co się dzieje z e-mailem.
Anulowanie wysyłania wiadomości w Gmail

Problemu tego nie mają użytkownicy poczty Google, bo w Gmail Labs (centrum dodatków) pojawiło się rozszerzenie, które umożliwia anulowanie wysyłania wiadomości. Po wysłaniu e-maila możesz anulować jego wysłanie na dwa sposoby. Po pierwsze tuż po wysłaniu możesz kliknąć na link Cancel. Drugi sposób to kliknięcie na Undo – warto wiedzieć, że masz na to tylko 5 sekund. Dla przypomnienia Gmail Labs działa tylko w amerykańskiej wersji serwisu.

Źródło: Gmail


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto