A A A

Aplikacja Google Home odblokuje zamki Nest

19 sierpnia 2020, 15:40
W oficjalnym spocie reklamowym pokazano, że zamki Nest wkrótce będą w pełni kompatybilne z apką Google Home.
Aplikacja Google Home odblokuje zamki Nest

Zamknij się

Zamki Nest są cenionymi smart-akcesoriami, ponieważ współpracują nie tylko z przygotowaną do ich obsługi apką Nest, ale też z inteligentnymi głośnikami i Asystentem Google'a. Niedawno ikonka zamków pojawiła się także w Google Home, jednak urządzenie nie było w pełni obsługiwane przez aplikację, nie dało się automatycznie odblokować lub zamknąć drzwi. Ze spotu reklamowego Google wynika, że teraz ulegnie to zmianie i zamki dostaną pełną integrację z Google Home.

 

Otwórz się

Partner reklamowy Google'a w nowym nagraniu promującym usługi koncernu pokazuje wyłączanie blokady Nest x Yale bezpośrednio z aplikacji Google Home. Do tej pory użytkownicy nie widzieli takiego interfejsu ani tym bardziej opcji w apce. Do tej pory odblokowywanie odciskiem palca zamka odbywało się przy użyciu apki Nest, a z ekranu Asystenta Google'a można było dokonać tego za pomocą wpisania kodu PIN.

Wkrótce ma nastąpić pełne wdrożenie funkcji do apki Google'a.

fot. YouTube


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Firefox 82 do wzięcia
21 października 2020
Fundacja Mozilla przygotowała kolejną wersję swojej przeglądarki WWW.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto