A A A

Aplikacja TomTom MyDrive wzbogacona o usługę Traffic Checker

16 maja 2016, 07:40
Problem kierowców dojeżdżających do pracy - kiedy wyjść z domu, aby zdążyć na czas do biura – został właśnie rozwiązany, dzięki wprowadzeniu usługi TomTom Traffic Checker.
Aplikacja TomTom MyDrive wzbogacona o usługę Traffic Checker

Nowa usługa od TomTom, MyDrive Traffic Checker, została stworzona, aby dostarczać spersonalizowane powiadomienia na smartfony kierowców, którzy będą mogli sprawdzić, czy jest korek na ich trasie oraz zrozumieć dlaczego wystąpiły utrudnienia. Ponadto, powiadomienia umożliwiają kierowcy sprawdzenie za pomocą aplikacji najszybszej drogi do celu jego podróży. Trasy te, poprzez wybór odpowiedniej opcji w aplikacji, mogą zostać przeniesione do urządzenia nawigacyjnego.

MyDrive jest dostępny na urządzenia z systemem iOS i Android w Apple App Store oraz Google Play oraz na komputery i laptopy za pośrednictwem strony producenta. W wersji MyDrive'a na iOS, kierowcy zobaczą spersonalizowane okienko z powiadomieniami, które ułatwi im sprawdzenie opóźnienia na ich trasie. W wersji na Androida, kierowcy otrzymają spersonalizowany komunikat.

Aplikacja MyDrive zawiera dokładne mapy dostarczane przez TomTom, precyzyjne informacje trafficowe oraz umożliwia wyznaczanie tras.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto