A A A

Aplikacja pozwala na koszenie trawy z poziomu iPhone'a

7 lipca 2011, 11:32
Aplikacja pozwala na koszenie trawy z poziomu iPhone'a

Szacuje się, że około 40% konsumentów na świecie nie ma czasu, aby zadbać o swój ogród, co wiąże się z rosnącą popularnością automatycznych kosiarek. Dla ich właścicieli przygotowano aplikację na iPhone przeznaczoną do zdalnego sterowania kosiarką Husqvarna Automower. Dostępna jest ona za darmo w internetowym sklepie App Store.

Za pomocą nowej aplikacji można kosić trawę, nawet będąc poza domem! Każda automatyczna kosiarka Husqvarna Automower, wyposażona w Jednostkę Komunikacyjną GPS, może być zdalnie włączona i wyłączona, a jej ruchy można śledzić poprzez wyświetlacz iPhone. Aplikacja posiada także pomocne materiały i wskazówki takie, jak: filmy instalacyjne, przewodnik kupującego oraz zestaw najczęściej zadawanych pytań.

Jednostka Komunikacyjna GPS jest dostępna dla większości wersji kosiarek Automower, a od 2011 roku jest standardem w modelu 260 ACX. Akcesorium GPS umożliwia także namierzenie złodzieja, w wypadku kradzieży kosiarki, a także powiadomienie alarmowe SMS.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto