A A A

Apple Music w przeglądarce

6 września 2019, 12:20
Rozpoczęły się publiczne betatesty usługi Apple Music w wersji na przeglądarki WWW.
Apple Music w przeglądarce

Dotychczas muzyki strumieniowanej na platformie Apple'a można było słuchać, korzystając ze specjalnej aplikacji, przygotowanej z myślą o urządzeniach takich jak iPhone, iPad, Apple TV, Apple Watch i komputery Mac oraz o platformach Android, Windows i Amazon Echo.

Aby skorzystać z usługi w przeglądarce WWW, należy odwiedzić stronę beta.music.apple.com i zalogować się, używając identyfikatora (Apple ID) uzyskanego za pośrednictwem aplikacji Apple Music. Na razie nie jest możliwe założenie konta przez stronę internetową – ta funkcja pojawi się po zakończeniu testów.

Przeglądarkowa wersja Apple Music obsługuje na razie opcje takie jak Dla Ciebie (For You), Radio i Przeglądaj (Browse). Stopniowo pojawi się wyszukiwanie i odtwarzanie listy utworów, a także synchronizacja.

Uruchomienie kolejnego wariantu usługi strumieniowania jest z punktu widzenia Apple'a niezbędne: firma ma na razie 60 milionów subskrybentów, podczas gdy dominujący w branży Spotify chwali się 108 milionami abonentów.

Katalog Apple Music zawiera około 50 milionów utworów. Po zakończeniu darmowego, miesięcznego okresu próbnego użytkownicy mają do wyboru trzy wersje abonamentowe: Student (9,99 zł za miesiąc), Klient indywidualny (19,99 zł za miesiąc) i Rodzina (29,99 zł za miesiąc dla maksymalnie sześciu osób).

fot. Apple


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nissan również elektryczny
30 listopada 2021
Japońska firma zainwestuje w ciągu pięciu lat prawie 18 miliardów dolarów w produkcję e-pojazdów.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto