A A A

Apple Online Store dostępny dla Polaków

19 września 2011, 09:09
Apple Online Store dostępny dla Polaków

Oficjalny sklep internetowy Apple Online Store jest już otwarty.

Już od dzisiaj Polacy mogą wybierać spośród pełnej gamy iPadów, telefonów iPhone, komputerów Mac i iPodów, 24 godziny na dobę. Dodatkowo sklep udostępnia możliwość darmowego grawerowania iPadów i iPodów, zapewniając tym samym możliwość personalizacji urządzeń. Oferuje także duże możliwości dopasowania komputerów Mac do swoich potrzeb.

W Apple Online Store klienci mogą kupić telefony iPhone bez simlocka i korzystać z nich z kartą wybranego przez siebie operatora. Sklep oferuje także darmową dostawę od 500 zł.

Obecność sklepu Apple Store w Polsce to ważny krok w historii rodzimego rynku IT. Nie tylko stawia nas to na równi z krajami technologicznego zachodu, ale również daje nadzieję na pojawienie się sklepu iTunes w pełnej postaci. Bardzo możliwe, że stanie się to już niedługo, na przewidywanej premierze nowych iPodów oraz iPhone'a 5.

Polski sklep Apple Online Store jest dostępny pod adresem store.apple.com/pl.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto