A A A

Apple Watch z podzespołami Samsunga?

3 grudnia 2014, 08:10
Serwis BusinessKorea przekonuje, że firma Apple w najbliższej przyszłości będzie korzystała w większości z części wyprodukowanych przez Samsunga.
Apple Watch z podzespołami Samsunga?

Także Samsung ma odpowiadać za budowę układu S1 w Apple Watch. Jednostka ta ma integrować wszystkie niezbędne elementy komputerowe zegarka. Jeden układ ma współtworzyć zarówno procesor, pamięć, jak i moduły łączności bezprzewodowej zegarka.

Wcześniej spekulowano, że za produkcję układów S1 ma odpowiadać Quanta Comptuter, a gigant z Cupertino zamówił już podobno 40 mln egzemplarzy. Dostawca się jednak zmieni i najprawdopodobniej będzie nim Samsung. Warto wspomnieć, że Apple od lat samodzielnie opracowuje podzespoły do swoich urządzeń, ale ich wykonanie zleca innym firmom.


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Usprawnione Mapy Google'a
18 października 2019
Google ułatwia raportowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz dodaje nową funkcję do aplikacji Mapy w wersji na urządzenia z systemem iOS.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto