A A A

Apple pojawi się na CES 2020

11 grudnia 2019, 10:40
Apple zapowiedział swoją obecność na targach Consumer Electronics Show (CES) w przyszłym roku – po prawie 30 latach oficjalnej nieobecności. Nie zaprezentuje tam jednak nowych produktów.
Apple pojawi się na CES 2020

Jane Horvath, szefowa departamentu prywatności w Apple, podczas CES 2020 weźmie udział w poświęconym zagadnieniom prywatności panelu „Chief Privacy Officer Roundtable". Wystąpi tam obok przedstawicieli takich firm jak Procter & Gamble, FTC i Facebook. Panel zapowiedziany jest na 7 stycznia 2020 r., ma się odbyć w Las Vegas Convention Center's North Hall.

Zaproszenie na panel sformułowano następująco: „Prywatność jest obecnie strategicznym punktem dla wszystkich firm. 'Przyszłość to prywatność' (Facebook); 'Prywatność jest prawem człowieka' (Apple); 'Bardziej prywatne strony' (Google). Jak firmy radzą sobie ze skalą prywatności? Które regulacje są kluczowe? Co jest najważniejsze, a czego chcą klienci?".

To będzie pierwsze oficjalne wystąpienie Apple'a na CES po 27 latach nieobecności – ostatni raz firma wzięła oficjalnie udział w tych targach w roku 1992. Jednak, jak zauważa Bloomberg, co roku na stoiskach wielu firm pojawiały się akcesoria i urządzenia peryferyjne dla produktów Apple'a, przedstawiciele tej firmy przemierzali hale targowe, żeby przyjrzeć się najnowszej ofercie konkurencji i prezentowanym technologiom, a jej dostawcy odbywali zakulisowe spotkania z producentami komponentów do przyszłych urządzeń.

fot. ElisaRiva – Pixabay

 


Barbara Blaczkowska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Instagramowicze nabrali się na Bali
19 lutego 2020
Użytkowniczka Instagrama nabrała swoich followersów. Sesja zdjęciowa, którą opublikowała, wyglądała jak robiona na Bali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto