A A A

Apple rozpoczął beta testy iOS 13.1

28 sierpnia 2019, 12:10
Zaskakujący ruch Apple'a: gigant testuje nową wersję systemu jeszcze przed premierą wersji poprzedniej.
Apple rozpoczął beta testy iOS 13.1

Koncern oddał właśnie w ręce testerów wczesną wersję iOS 13.1. To nieco zaskakujący ruch, bo premiera finalnej wersji iOS 13 czeka nas dopiero za miesiąc. Decyzja firmy może dziwić, ale najprawdopodobniej wynika z tego, że Apple nie zdąży ze wszystkimi planowanymi nowościami do czasu kolejnej aktualizacji.

iOS 13.1 nie tylko oferuje nowe funkcje, ale też przywraca niektóre z tych, które zostały usunięte z iOS 13 w okresie testowania wersji beta.

Wiadomo, że aktualizacja systemu zaoferuje nowy wskaźnik poziomu głośności z ikonką urządzenia, którego dźwięk regulujemy. Do tego pojawią się nowe wzory dynamicznych tapet do wyboru, poszerzony zostanie też panel wyboru czcionek w ustawieniach.

Aplikacja Dom zostanie wzbogacona o nowe ikonki inspirowane interfejsem macOS. Do aplikacji Skróty (Shortcuts) powrócą funkcje związane z automatyzacją np. kompatybilnych urządzeń domowych. Nieco poszerzono też ustawienia hotspotu osobistego. Ponadto producenci przywrócili funkcję Udostępnij ETA, czyli możliwość dzielenia się przewidywanym czasem przybycia z przyjaciółmi lub rodziną. Data debiutu ostatecznej wersji łatki nie jest jeszcze znana.

fot. Apple


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto