A A A

Apple udostępnia próbne wersje programów do edycji

27 marca 2020, 13:10
Przez kolejne 3 miesiące można bez żadnych opłat testować Final Cut Pro X oraz Logic Pro X, które umożliwiają edytowanie obrazu i dźwięku.
Apple udostępnia próbne wersje programów do edycji

W związku z szerzącą się pandemią Apple postanowił pójść w ślady Google'a, Adobe oraz innych firm i udostępnić bez żadnych opłat dwie aplikacje. Firma pozwala teraz przez 3 miesiące za darmo pobawić się programami do edycji wideo i komponowania dźwięku. Mowa o Final Cut Pro X oraz Logic Pro X.

To świetna okazja, by się zapoznać się z możliwościami obu programów, bo do tej pory nie istniała ich wersja testowa – za korzystanie z nich trzeba było zapłacić odpowiednio 1400 zł (Final Cut Pro X) i 950 zł (Logic Pro X). Jedynie Final Cut Pro X miało dawniej darmowy trial.

Final Cut Pro X powstało z myślą o profesjonalnej obróbce wideo i współpracy z materiałami 4K, a Logic Pro X pozwala obrabiać i komponować muzykę dzięki kolekcji gotowych instrumentów i efektów.

fot. Apple


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto