A A A

Apple w styczniu 2010 pokaże tablet?

28 grudnia 2009, 14:12
Apple w styczniu 2010 pokaże tablet?

Powróciły plotki o tablecie autorstwa Apple. Twórcy Macitosha mieliby zaprezentować swój tablet za miesiąc podczas specjalnej konferencji.

Plotki o tablecie marki Apple krążą od lat, ale coraz więcej wskazuje na to, że wreszcie doczekamy się takiej premiery. Jakie poszlaki wskazują na tą okoliczność? Po pierwsze, niektórzy twórcy oprogramowania dla iPhone'a zostali poproszeni o przygotowanie odpowiedników swoich aplikacji, które działają z większym ekranem dotykowym - czytamy w serwisie CNET. Po drugie, Apple zarezerwowało kompleks konferencyjny Yerba Buena Center na koniec stycznia. Zatem szykuje się show.

Tablet miałby działać dokładnie na tym samym oprogramowaniu, z którego korzysta iPhone, dodatkowo łącząc się ze sklepem iTunes. Apple ma w zwyczaju prezentować swoje najnowsze wynalazki przed premierą, w ten sposób zdobywając darmowy rozgłos.

Po pojawieniu się plotek o tablecie, akcje Apple poszły w górę.


INTERIA.PL
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto