A A A

Apple zalicza wpadkę z aktualizacją

16 grudnia 2016, 14:30
Razem z iOS 10.2 zadebiutowała nowa wersja zegarkowego systemu Watch OS o oznaczeniu 3.1.1. Miała ona wprowadzać kilka drobnych poprawek, jednak producent właśnie cofnął jej dystrybucję.
Apple zalicza wpadkę z aktualizacją

Wszystko przez coraz większą liczbę zgłaszanych błędów podczas instalacji. Użytkownicy raportowali, że po jej włączeniu na ekranie pojawiał się wykrzyknik i adres strony supportu Apple. Co ciekawe, nie dało się tego w żaden sposób wyłączyć i w większości zmuszeni oni byli do oddania swoich zegarków do serwisu. Sprawa dotyczy tylko Apple Watch Series 2, poprzednie generacje radziły sobie z aktualizacją bez problemu.

Firma zapewnia, że już pracuje nad naprawieniem błędu i zapewne w najbliższym czasie pojawi się poprawna wersja oprogramowania.

To już kolejna w ostatnim czasie wpadka firmy z Cupertino w tej materii. Ostatnio głośno było o uaktualnieniu do iOS 10, które "uceglało" iPhone'y i iPady.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto