A A A

Apple zaprasza na pokaz w przyszłym tygodniu

9 września 2020, 15:20
Nowy Apple Watch czy iPhone 12? A może nowy iPad?
Apple zaprasza na pokaz w przyszłym tygodniu

 

Koncern opublikował ogłoszenie na temat zbliżającego się wydarzenia

 

Już 15 września o godzinie 19:00 czasu europejskiego Apple zorganizuje transmitowany na żywo pokaz nowych produktów.

 

Fałszywy alarm

 

Na początku tygodnia pojawiły się doniesienia, że firma zapowie nowego iPada oraz Apple Watcha, aktualizując po prostu ofertę sklepu. Okazało się jednak, że uaktualnienie miało na celu nie tyle zapowiedź nowych produktów, co poinformowanie o zbliżającym się wydarzeniu. Pokaz będzie oczywiście transmitowany na żywo.

Podczas „Time Flies" (bo tak nazywa się wydarzenie) koncern zaprezentuje nowości sprzętowe oraz związane z usługami. Choć początkowo pojawiły się pogłoski dotyczące zapowiedzi nowych iPhone'ów (na razie tylko podstawowych, bez wariantu Pro), autorzy przecieków sądzą, że producent planuje raczej poświęcić im osobną konferencję w październiku.

Czego możemy się więc spodziewać? Przede wszystkim wspomnianych już zegarków i tabletów. Bardzo prawdopodobne, że poznamy też wreszcie szczegóły związane z intensywnie rozwijanymi ostatnio przez firmę projektami z zakresu rzeczywistości rozszerzonej. Możliwa jest również premiera iOS-a 14, który według przecieków ma już w tym miesiącu trafić do użytkowników iPhone'ów w ramach aktualizacji.

fot. Apple


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto