A A A

Apple zmieni strategię?

4 grudnia 2019, 12:30
Potentat z Cupertino skłania się ku prezentowaniu topowych smartfonów dwa razy w roku.
Apple zmieni strategię?

Każdej jesieni mieliśmy sposobność oglądać świeże projekty iPhone'ów – we wrześniu lub październiku Apple dostarczał do sklepów nowe modele topowych smartfonów. Firma zastanawia się jednak nad zmianą tego standardu i pójściem w ślady konkurencji, np. Samsunga czy Huawei, która prezentuje swoje nowości częściej.

Według przewidywań firmy J.P. Morgan, o których wspomina portal CNBC, w 2021 r. Apple może przerzucić się na strategię stosowaną przez innych producentów smartfonów i również prezentować swoje nowe produkty z większą częstotliwością niż raz do roku. Pozwoli to konkurować na rynku telefonów komórkowych z silnymi oponentami spod znaku Androida. Według prognoz portfolio Apple'a może się znacznie powiększyć i objąć bardzo ciekawe sprzęty.

Oprócz przewidywań na rok 2021 w sieci pojawiły się też doniesienia dotyczące iPhone'ów, które mają być pokazane jesienią 2020 r. Pojawić się mają aż cztery modele o różnych przekątnych ekranu, przy czym dwa z nich mają mieć czytnik 3D oraz obsługę 5G.

 

fot. Pixabay

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Wyciekło 20 GB danych aktorek porno
20 stycznia 2020
Dziewczyny pozujące przed kamerkami udostępniały stronom, za pomocą których zarabiały, wiele swoich prywatnych danych, łącznie ze skanami...


TikTok rośnie w siłę
20 stycznia 2020
Aplikacja do tworzenia krótkich klipów wideo została w zeszłym roku zainstalowana ponad 700 milionów razy.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto