A A A

Arcabit Home Security - polski pakiet antywirusowy

11 grudnia 2017, 11:50
Arcabit Home Security dysponuje mechanizmami zabezpieczającymi komputery w domu i firmie przed wszystkimi rodzajami malware'u.
Arcabit Home Security - polski pakiet antywirusowy

Oprogramowanie antywirusowe polskiego producenta opracowano z myślą o ochronie komputerów w domu i w firmie. Arcabit Home Security ma kilka modułów zabezpieczających przed wszystkimi rodzajami współczesnych cyberzagrożeń. Nowatorski mechanizm SafeStorage chroni dokumenty i inne ważne pliki użytkownika przed zaszyfrowaniem. Kontrola rodzicielska pilnuje, żeby dzieci nie miały dostępu do niepożądanych treści. Z kolei dwa potężne silniki antywirusowe stale analizują wszystkie pobierane i otwierane pliki niezależnie od źródła ich pochodzenia (pamięci ze złączem USB, poczta, strony WWW itp.).

Znajdująca się w pakiecie bezpieczna przeglądarka zapewnia chroniony dostęp do serwisów bankowych. Wszystkie funkcje programu są dostępne z poziomu intuicyjnego i łatwego w obsłudze interfejsu użytkownika, a optymalizacja mechanizmów ochronnych gwarantuje stabilną i komfortową pracę nawet na niezbyt wydajnych maszynach. Cena oprogramowania wynosi 99zł (ochrona do 3 urządzeń).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto