A A A

Arctis 9X – słuchawki do Xbox One

24 kwietnia 2019, 13:30
SteelSeries ogłosił dziś nowe słuchawki z rodziny Arctis, zaprojektowane specjalnie do Xbox One – Arctis 9X.
Arctis 9X – słuchawki do Xbox One

Arctis 9X łączą się bezpośrednio z Xbox One, zupełnie jak bezprzewodowy kontroler. Bezprzewodowe połączenie słuchawek - bez dodatkowych nadajników - pozwoli w ciągu kilku sekund rozpocząć zabawę z konsolą. Pełna integracja z Xbox umożliwi korzystanie z funkcji ChatMix, czyli balansowania głośnością dźwięku z gry i czatu głosowego, a poziom naładowania słuchawek będzie widoczny w panelu Xbox.

Oprócz bezpośredniej współpracy z Xbox, model Arctis 9X został wyposażony w technologię podwójnej bezprzewodowej łączności, dzięki której gracze mogą korzystać jednocześnie z urządzeń kompatybilnych z Bluetooth i konsoli. Bluetooth można użyć, by odbierać rozmowy telefoniczne, rozmawiać na czacie głosowym, a w tym samym czasie Xbox dostarczy dźwięk z gry. Arctis 9X, by działać nie potrzebują połączenia z Xbox - oznacza to, że można je zabrać w drogę do szkoły czy pracy i dzięki Bluetooth bez problemu połączą się np. ze smartfonem.

Arctis 9X korzystają z wielokrotnie nagradzanej sceny dźwiękowej znanej z serii Arctis oraz z wysuwanego mikrofonu ClearCast z redukcja hałasu w tle. Dzięki natywnej technologii Windows Sonic Spatial Audio w Xbox, użytkownicy będą mogli zanurzyć się w grze za sprawą dźwięku przestrzennego.

Gracze nie będą musieli się martwić ciągłym ładowaniem Arctis 9X. Żywotność baterii wynosi do 20 godzin, czyli dwa razy więcej od innych bezprzewodowych słuchawek Xbox.

Słuchawki Arctis 9X są już dostępne w oficjalnym internetowym producenta w cenie 849 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowe funkcje Teams
9 lipca 2020
Użytkownicy wkrótce będą mogli skorzystać z wielu udoskonaleń platformy komunikacyjnej.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto