A A A

Aromatyczne flashdyski

11 grudnia 2008, 10:43
Amerykańska korporacja Maxell, popularny producent nośników danych, zarówno optycznych (CD/DVD), jak i magnetycznych (taśmy do backupu, DAT itp.) wprowadziła na rynek nowe nietypowe, pachnące flashdyski.
Aromatyczne flashdyski

Coraz większe pojemności przenośnych pamięci flash najwyraźniej nie są już wystarczającym atrybutem dającym prawdopodobieństwo przekonania do zakupu właśnie tego jednego konkretnego produktu danej firmy podczas wyboru nowego pendrive’a.

Firma Maxell, w ramach uatrakcyjniania swojej oferty, wprowadziła na rynek nowe urządzenia o pojemnościach 1, 2, 4 i 8 GB, a tym, co je wyróżnia spośród setek innych tego typu produktów, jest intensywna kolorystyka i soczyste zapachy do wyboru w pięciu liniach: truskawkowej, czekoladowej, jabłkowej, pomarańczowej i cytrynowej.

Niecodzienna oferta producenta trafiła do Polski za sprawą dystrybutora nośników danych – firmy Platinet. Oryginalne flashdyski nie szokują swoimi cenami, które wynoszą odpowiednio 19,50 zł za pendrive o pojemności 1 GB, 23,90 złotych za model 2 GB, 34,90 złotych za 4 GB i 59,99 za pachnącą przenośną pamięć flash o pojemności 8 GB. Producent objął swoje produkty z serii Aroma dwuletnią gwarancją.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto