A A A

Ashampoo Internet Accelerator 3 w PC Format Programy

9 lutego 2012, 13:03
Ashampoo Internet Accelerator 3 w PC Format Programy

Ashampoo Internet Accelerator 3 to narzędzie wykorzystywane do optymalizacji przeglądania internetu, a także pobierania znajdujących się w nim zasobów. Jak działa Ashampoo Internet Accelerator 3? Dokonuje on analizy komputera, na którym został zainstalowany, sprawdzając ustawienia połączenia z siecią, a potem umożliwia ich poprawę.

Nie potrzebna jest specjalistyczna wiedza, wystarczy wybrać automatyczną optymalizację i gotowe. Nowa wersja wprowadziła teraz narzędzie testujące prędkość połączenia Internetowego. Poza automatyczną optymalizacją, zaawansowani użytkownicy nadal mają dostęp do pojedynczych ustawień i mogą je dobierać ręcznie.

Ashampoo Internet Accelerator 3 można pobrać TUTAJ, aby dotrzymać dostęp do pełnej wersji, należy do 10 dni po zainstalowaniu programu zarejestrować się zgodnie ze wskazówkami producenta.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto