A A A

Asus ET2700 All-in-One PC

7 grudnia 2011, 15:15
Asus ET2700 All-in-One PC

Firma Asus wprowadza na rynek serię komputerów ET2700 All-in-One PC - pierwsze na świecie 27-calowe komputery AiO PC z systemem Windows i 10-punktowym ekranem wielodotykowym.

ET2700 posiada 27-calowy, podświetlany diodami LED ekran o rozdzielczości HD 1920 x 1080 i wysokim kontraście. Zastosowany panel MVA ma wyeliminować zmiany kolorów co pozwoli na oglądanie obrazu pod kątem do 178° w poziomie i pionie. Opcjonalny napęd Blu-ray combo oraz wbudowana karta telewizyjna umożliwią przekształcenie komputera ET2700 w telewizor z rozbudowanymi funkcjami multimedialnymi.

Jak zapewnia producent, opracowana technologia SonicMaster posiada precyzyjnie wyregulowany procesor sygnału cyfrowego, który odtwarza każdy dźwięk bez jakichkolwiek szumów i zakłóceń. Co więcej, technologia DTS Surround Sensation UltraPC ma nam zapewnić realistyczny, trójwymiarowy dźwięk. Komora rezonacyjna o pojemności 580cc jest dostosowana do obsługi niskich częstotliwości.

Pierwszy na świecie, 27-calowy, 10-punktowy, pojemnościowy ekran dotykowy został wyposażony w interfejs z precyzyjną kontrolą i możliwością nawigowania za pomocą prostych gestów. Klawiatura ekranowa dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania, eliminując konieczność podłączania fizycznej myszki i klawiatury.

W bocznych panelach ET2700 znajdują się dwa porty USB 3.0, port combo eSATA/USB 2.0 oraz czytnik kart SD; wejście HDMI umieszczone w tylnej części umożliwia podłączenie konsoli gier. Uchwyt VESA umożliwia przytwierdzenie komputera ET2700 do ściany.

Specyfikacja :


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto