A A A

Asus zapowiada nowego laptopa z serii Republic of Gamers

7 lipca 2011, 14:31
Asus zapowiada nowego laptopa z serii Republic of Gamers

Asus wprowadza na polski rynek najnowszego notebooka z rodziny Republic of Gamers.

Asus G74Sx reprezentuje czwartą generację popularnych komputerów serii G. Łącząc wydajność procesora Intel Core i7 drugiej generacji, opartego na architekturze Sandy Bridge, oraz karty NVIDIA GTX 560M z 3GB pamięci GDDR5 VRAM i nawet 16GB pamięci DDR3 DRAM, ASUS G74Sx jest jednym z najszybszych gamingowych notebooków na rynku.

Nowy Asus G74Sx bije rekordy w benchmarkach 3DMark11 i 3DMark Vantage. Dzięki obsłudze najnowszych sterowników graficznych DirectX 11, G74Sx zapewnia wysokie wrażenia wizualne podczas gry i korzystania z multimediów. ASUS G74SX jest godnym kontynuatorem gamingowych tradycji notebooków serii G nie tylko ze względu na wydajność, ale także z uwagi na design. Komponenty notebooka zamknięto w obudowie inspirowanej myśliwcem F-117 Stealth.

Asus G74Sx umożliwia tworzenie, edycję oraz odtwarzanie multimediów 3D. Urządzenie posiada preinstalowane oprogramowanie NVIDIA 3D Vision, a także 3DTV Play, dzięki czemu użytkownicy mogą oglądać treści w 3D korzystając z samego notebooka lub z telewizora HD obsługującego technologię 3D. Notebook ma wbudowaną kartę Creative EAX Advanced HD.

Asus G74Sx został wyposażony w sprawdzone rozwiązania charakterystyczne dla serii G. Znane z wcześniejszych modeli nachylona pod kątem pięciu stopni klawiatura i miękka podkładka pod dłonie są wciąż obecne, ale klawiatura w G74Sx jest teraz większa, pozostawiając więcej miejsca dla bloku numerycznego i kursorów, a także – co gracze z pewnością docenią – większych klawiszy SHIFT.

Tylny układ wentylacyjny również został udoskonalony i składa się teraz z dwóch wentylatorów (Dual Intelligent Fans), które niezależnie schładzają procesor i układ graficzny. Kiedy procesor jest bardziej obciążony wentylator karty graficznej automatycznie przełącza się w tryb wspomagania chłodzenia procesora i na odwrót. Rozwiązanie to umożliwia utrzymanie optymalnie niskiej temperatury podczas obsługi najbardziej wymagających gier.

Dzięki nowemu układowi wentylatorów i ulepszonej konstrukcji tylnej wentylacji komputer funkcjonuje ciszej, a obudowa pozostaje przyjemnie chłodna w dotyku nawet podczas długotrwałej pracy.

Zupełnie nowe możliwości przed użytkownikami otwiera Easy Upgrade Cover. Znajdujący się pod spodem urządzenia panel pozwala na szybkie i łatwe zwiększenie ilości pamięci RAM lub wymianę/instalację dodatkowego dysku twardego.

ASUS G74Sx umożliwia obsługę do 16GB pamięci RAM. Urządzenie wyposażono w dwa sloty na dyski twarde. Dzięki Easy Upgrade Cover rozbudowa potencjału komputera jest banalnie prosta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto