A A A

Asystent Google i współpraca z mapami

1 marca 2019, 06:30
W połowie stycznia Asystent Google zawitał do polskich smartfnów. Nie zabrakło użytkowników spodziewających się, że to udogodnienie będzie w pełni zintegrowane np. z Mapami. Tak się nie stało. Ale sytuacja idzie ku lepszemu.
Asystent Google i współpraca z mapami

Podczas konferencji MWC 2019 Google oficjalnie zapowiedziało, że Asystent Google stanie się częścią Map Google we wszystkich rynkach mających swoją wersję językową pomocnika Google. Brzmi dobrze, aczkolwiek należy pamiętać, że Polacy nadal nie mają części z funkcji Asystenta oferowanych w innych językach.

Łatwo wyobrazić sobie scenariusz, w którym Asystent staje się pomocny w trakcie prowadzenia samochodu - bez odrywania dłoni od kierownicy, będziemy mogli poprosić o wskazówki lub zapytać o najbliższą restaurację czy stację benzynową.

Nowość rzecz jasna przyda się nie tylko kierowcom.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościNatec Oyster Pro - drugie życie dysku
14 czerwca 2019
Stary dysk HDD 2,5” czy niezbyt pojemny SSD tego samego formatu mogą jeszcze okazać się bardzo przydatne. Wystarczy zrobić z nich nośnik...

System wideokonferencyjny Poly G7500
14 czerwca 2019
Firma Plantronics zaprezentowała G7500 — rozwiązanie, które umożliwia obsługę treści i wideokonferencji za pomocą jednego urządzenia.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto