A A A

Asystent Google przeczyta wszystko?

5 sierpnia 2019, 14:10
Osobisty pomocnik dostarczany przez Google'a ma odczytywać wiadomości wysłane z WhatsAppa albo Slacka.
Asystent Google przeczyta wszystko?

Na liście udogodnień Asystenta Google'a znajduje się odczytywanie SMS-ów wysłanych przez komunikator Hangouts lub program Wiadomości Google.

Asystent opracowany przez koncern z Mountain View nie był jednak w stanie odczytywać wiadomości wysłanych za pośrednictwem komunikatorów WhatsApp, Telegram, Discord, GroupMe albo Slack. Według serwisu Android Police ma się to niebawem zmienić: Google testuje funkcję odczytywania wiadomości pochodzących z zewnętrznych aplikacji.

Na razie rozszerzona wersja komendy nakazującej odczytywanie tekstu jest obsługiwana tylko w przypadku wiadomości w języku angielskim. Użytkownik ma ponadto możliwość podyktowania Asystentowi odpowiedzi. Oprogramowanie nie radzi sobie jeszcze z MMS-ami albo wiaodmościami, do których dołączono grafikę, klip wideo albo ścieżkę audio. W takim przypadku Asystent informuje, że wiadomość zawiera elementy multimedialne, lecz w testowej wersji nie potrafi ich odtworzyć.

fot. Google


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Rusza certyfikacja Wi-Fi 6
16 września 2019
Organizacja Wi-Fi Alliance rozpoczyna certyfikowanie urządzeń zgodnych ze standardem 802.11ax.Gracz ukarany więzieniem za swating
16 września 2019
Jeden z graczy Call of Duty zrewanżował się koledze za przegraną, nasyłając na niego oddział SWAT. "Dowcip" skończył się śmiercią...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto