A A A

Atari Arcade Duo Powered - zmień iPada w automat do gier

8 września 2011, 09:15
Atari Arcade Duo Powered - zmień iPada w automat do gier

Atari Arcade zapowiada prawdziwą gratkę dla oldschoolowych graczy.

Któż z nas w dzieciństwie nie zagrywał się na automatach stojących w przydrożnych sklepach. Pomimo wypieków na twarzy i niewyobrażalnych ilości straconych żetonów, człowiek wracał do domu z nieschodzącym uśmiechem na ustach. Właśnie dla graczy starszego pokolenia, firma Atari Arcade zapowiedziała, kolejną już po iCade, nakładkę na iPada w formie klasycznych automatów.

Duo Powered w przeciwieństwie do wspomnianego już iCade’a jest prostsze w budowie. Zamiast całego panelu, dostajemy jedynie podstawkę wyposażoną w analogowy joystick oraz cztery przyciski. iPada możemy umieścić w specjalnej wnęce zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Sprawne działanie ma zapewnić 30-pinowe złącze. Zabraknie niestety wcześniej zapowiadanej technologii Bluetooth.

Miłym dodatkiem ma być standardowe wsparcie aplikacji Atari’s Greatest Hits. Ta oferuje ponad 100 klasycznych gier wyjętych wprost z automatów.

Atari Arcade Duo Powered ma być dostępny za oceanem już 2 października. Jego cena wyniesie 60 USD.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto