A A A

Audictus Explorer - dokanałowe słuchawki dla aktywnych

22 sierpnia 2018, 08:00
Małe, dokanałowe słuchawki Explorer marki Audictus pozwalają na słuchanie muzyki wszędzie, bez względu na dźwięki płynące z otoczenia.
Audictus Explorer - dokanałowe słuchawki dla aktywnych

Metalowa obudowa i kabel w materiałowym oplocie to cechy, które mają przemawiać na korzyść urządzenia, skutkując solidnością i wytrzymałością charakterystyczną dla wyższej półki cenowej.

Jak deklaruje producent Audictus Explorer mogą pochwalić się nie tylko solidnym wykonaniem, ale też dobrą separacją dźwięku od hałasu otoczenia. Wspomaga to mobilny charakter urządzenia, zwłaszcza iż jest ono nastawione na współpracę z telefonami. Na kablu znajdziemy bowiem pilota z przyciskiem służącym do odbierania rozmów oraz zatrzymywania i wznawiania odtwarzania np. podczas obsługi Spotify. Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów bez sięgania do kieszeni po telefon.

Audictus Adrenaline są dostępne na rynku w kolorach grafitowym i białym w cenie 49 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto