A A A

Audiofilskie słuchawki Panasonic

6 lipca 2016, 07:30
W 2016 roku firma Panasonic wprowadza wysokiej jakości słuchawki HD6M jako model podstawowy z mikrofonem. Słuchawki HD6M to nowość w serii produktów obsługujących dźwięk o wysokiej rozdzielczości.
Audiofilskie słuchawki Panasonic

Producent zapewnia, że słuchawkiHD6M zostały opracowane z wykorzystaniem doświadczeń zdobytych przy modelach HD10 i HD5 i wyróżniają się zarówno wysoką jakością dźwięku, jak i ciekawym wzornictwem. Zapewniają one wysokiej jakości dźwięk ze zwykłych płyt CD, a także dysponują 40-milimetrowym przetwornikiem HD, pozwalającym uzyskać szerokie pasmo przenoszenia od 4 Hz do 40 kHz. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się doskonałym dźwiękiem ze źródeł o wysokiej rozdzielczości, które zawierają znacznie więcej informacji niż płyty CD z muzyką. W słuchawkach HD6M zastosowano także tłumiącą wibracje konstrukcję („Anti-vibration Frame"), która minimalizuje niepożądane szumy i pozwala usłyszeć nawet najcichsze dźwięki. Słuchawki wiernie odtwarzają dynamiczne tony niskie i podkreślają wysokie tony instrumentów muzycznych, a także najsubtelniejszy wokal.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i funkcji zdalnego sterowania model HD6M jest też kompatybilny ze smartfonami (iPhone, Blackberry i urządzenia z systemem Android). Umożliwia to słuchanie muzyki odtwarzanej ze smartfona oraz prowadzenie rozmów telefonicznych.

W słuchawkach HD6M zastosowano przesuwaną regulację pałąka w poziomie (Horizontal Slide), tak samo jak w modelu HD10. Dzięki temu pałąk można regulować nie tylko w standardowy sposób, czyli w górę i w dół, ale również do przodu i do tyłu względem nauszników. Użytkownik może więc dobrać maksymalnie komfortowe ułożenie pałąka na wielogodzinne, przyjemne słuchanie. Obrotowy mechanizm umożliwia złożenie słuchawek HD6M na płasko, co ułatwia ich przenoszenie.

Dane techniczne

Numer modelu

RP-HD6M

Typ

Audiofilskie słuchawki wysokiej rozdzielczości

Przetwornik

40 mm

Impedancja

44 Ω ± 15%

Czułość

99 dB/mW (przy 500 kHz)

Maks. moc wejściowa

1000 mW (IEC)

Pasmo przenoszenia

4 Hz - 40 kHz

Długość przewodu

1,2 m

Wtyk

3,5 m, pozłacany

Kolor

Czarny


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowa technika izolowania głosów
15 lipca 2020
Podczas międzynarodowej konferencji na temat uczenia maszynowego badacze z Facebooka zaprezentowali metodę oddzielania nawet 5 głosów osób...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto